REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

Proč mě nedošla medaile nebo časopis?

Nejčastějším důvodem pro nedoručení medaile nebo časopisu bývá uzamčený vchod domu, neoznačení poštovní schránky nebo špatně vyplněná adresa při registraci! Další možností je ztráta na depu pošty. Nejsme schopni zjistit, kde se medaile nebo časopis nachází protože zásilky odesílá česká pošta bez trasovacích čísel. Pokud vyplníš tento formulář, nemusíš nám psát vzkaz na FB nebo posílat email či volat. do 14ti dnů od ukončené distribuce ti zašleme medaili nebo časopis na druhý pokus znovu. Tento reklamační formulář vyplň pouze jednou!

Proč mě nedošla doporučená zásilka?

Nejčastějším důvodem pro nedoručení doporučené zásilky je, že doručovatel nedal do vaší schránky oznamovací lístek. V tomto případě prosím napiš na níže uvedený mail nebo zavolej na zákaznickou linku 777 646 808 a my ti zašleme trasovací číslo abys mohl/a svoji zásilku vytlačovat.

kontaktní email: podpora@bezecteam.cz

Prosíme Vás neřeste reklamaci prostřednictvím FB messengeru a FB skupin ! vzniká velké riziko, že se informace o reklamaci nedostane na podporu neboť algoritmus FB je nastaven tak, že se zobrazuje ten daný den pouze 5% příspěvků, které se ten den do skupin vloží. V případě messengeru je možné, že vaši zprávu díky značnému množství zpráv a dotazů co na tuto platformu směřujete můžeme přehlédnout. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto požadavku.

Main Menu