Nadčasový design, skvělý funkční materiál a promyšlený střih, který dodá tvému běhu potřebná křídla

Běžecká kolekce B+ se vyznačuje nejenom precizním zpracováním, kvalitními funkčními materiály a pohodlným běžeckých střihem – to vše bereme za naprostou samozřejmost. To co odlišuje naší kolekci od každé další je jedinečný design na jehož návrhu spolupracujeme s armádou běžkyň a běžců komunity Běžec+. Běhat v naší kolekci se nedoporučuje všem, kdo jsou plaší a stydliví neboť pohledy okolí vás nepřestanou provázet. V našich mikinách, běžeckých dresech, legínách či jen s čelenkou ve vlasech a batůžkem na zádech vystoupíte z průměru šedi a zazáříte jak slunce na modré obloze. V naší běžecké kolekci je trénink doprovázen radostí a lehkostí, protože víte, že patříte k jedné z největších běžeckých komunit – jste Běžec+. Pro sezonu 2021 jsme připravili následující kolekce BLACK and WHITE, POMĚNKOVÁ, RŮŽOVÁ a NÁRODNÍ.

Není nudná, fádní, ani obyčejná. Protože je elegantní a přitom designové netradiční. Je decentní, ale přesto výrazná. 

Je tak pohodlná a příjemná s hlubokými kapsami, které bezpečně uchovají tvá tajemství, že ji nebudeš chtít dobrovolně sundat.

Je přitažlivá a nestydím se říct, že je sexy. Nemusíš v ní jenom běhat, můžeš si jí vzít jen tak ven. Procházet se, snít a přitom se cítit v bezpečí.

Každý by měl mít svůj symbol a k něčemu nebo někomu patřit. Náší symbolem je lev, který se nebojí překážek a vyhraje každý souboj. Jsme jako lev, jsme jeden team, jsme Běžec TEAM.

Jsme hrdí na to, že na naší běžecké mikině od samého počátku pracují české ruce. Každý životní cyklus této mikiny zahrnuje bezpočet myšlenek českých lidí v různých místech naší krásné země, kterým jde o jedinou věc – vymyslet, navrhnout a ušít další skvělý produkt naší české běžecké značky Běžec+. Běh je srdeční záležitost mnoha z nás, kteří se na návrzích naších produktů podílí a proto jsme se rozhodli naše, ale především vaše zkušenosti, potřeby a přání přetavit v něco hmatatelného, praktického a přitom elegantního a krásného jako křídla motýlů. 

Design naší běžecké kolekce 2021 je motivován jednoduchými liniemi geometrických tvarů, které přes svoji zákonitost způsobují vzdušnost a lehkost, kterou si okamžitě přivlastníte.

Slim střih naší mikiny je velice pohodlný a mikina sama o sobě je díky svému materiálu lehká a prodyšná. Přes celý přední díl po celé jeho délce je rozevírající zip s elegantním jezdcem, díky kterému zapnete mikinu do stojáčku. Rukávy a délka bundy je založeno a proti do dvojjehly s pohodlnými hlubokými kapsami v bočních švech.

Použitý materiál z rubu počesaná 200g teplákovina zajišťuje snadnou údržbu s doporučeným programem jemného praní na 40 stupňů. Mikinu nabízíme ve velikostech XS – XXL ve čtyřech barevných kolekcích (BLACK and WHITE, POMĚNKOVÁ, RŮŽOVÁ, NÁRODNÍ. Mikina se navrhuje a vyrábí v České republice jako exkluzivní zakázkový výroba. Její koupí podporujete české dílny. Doba dodání cca 14 dní.

Běžecká kolekce B+ se vyznačuje nejenom precizním zpracováním, kvalitními funkčními materiály a pohodlným běžeckých střihem – to vše bereme za naprostou samozřejmost. To co odlišuje naší kolekci od každé další je jedinečný design na jehož návrhu spolupracujeme s armádou běžkyň a běžců komunity Běžec+. Běhat v naší kolekci se nedoporučuje všem, kdo jsou plachý a stydlivý neboť pohledy okolí vás nepřestanou provázet. V našich mikinách, běžeckých dresech, legínách či jen s čelenkou ve vlasech a batůžkem na zádech vystoupíte z průměru šedi a zazáříte jak slunce na modré obloze. V naší běžecké kolekci je trénink doprovázen radostí a lehkostí, protože víte, že patříte k jedné z největších běžeckých komunit – jste Běžec+. Pro sezonu 2021 jsme připravili následující kolekce BLACK and WHITE, POMĚNKOVÁ, RŮŽOVÁ a NÁRODNÍ.

Main Menu