PROČ SI PŘEDPLATIT BĚŽEC+?

Je jeden ze tří běžeckých časopisů vycházejících v České republice. Běžec+ na rozdíl od ostatních časopisů má jako jediný LIFE STYLOVÝ formát. Naším cílem je motivovat běžce k vášni zvané běh a jeho prostřednictvím ke zdravému životnímu stylu. V jednom jediném časopisu vás zavedeme do světa běhu, strhujících osobních příběhů a rozhovorů s inspirativními sportovci. Nezapomeneme ani na zdraví a prevenci, vyvážené stravování, módu a životní styl. Těšit se můžete také na čistě dámská témata pro běžkyně a podrobné recenze technických hraček nejen pro muže. Do časopisu svými články přispívají největší autority v běhu u nás. Běžeckou školu vede Miloš Škorpil, profesionální rady pro výkonnostní běžce připravuje Pavel Baběrád a Vítek Pavlišta společně s Vítkem Kněžínkem, Fokus připravuje nejlepší blogař nositelné techniky u nás Michael Bronson N’ovak. Sam Straka je autorem jedinečných článků o Sky Runningu a Karolína Cipro vede rubriku Canicross. Tyto autoři jsou zárukou kvality a profesionality článků. Součástí magazínu jsou také výsledky aktuální Ligy Běžce+ včetně popisu novinek tohoto běžeckého seriálu.

Předplatné nebo dárek? Proč ne předplatné s dárkem 🙂
Připravili jsme pro vás 8 balíčků předplatného, sedm z nich má skvělý dárek jako bonus navíc. Můžete si vybrat z nabídky našich běžeckých dresů, funkčních šátků, celkem 8 druhů zimních čelenek. Pro ty, kteří to s během myslí vážně máme nabídku dámských nebo pánských Běžeckých diářů, které patří mezi nejlepší na trhu. A zlatým hřebem je balíček s Magickou kartu Výzvy Běžce+, kde k předplatnému získáš celkem 12x zápisné do výzvy Běžce včetně medaile, běžecký dres dle tvé volby sladěný s čelenkou a pánský nebo dámský běžecký diář! 😉

Základní roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+. U tohoto produktu není součástí žádný dárek.

Roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+ a dámský běžecký dres dle výběru jako dárek

Roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+ a dámský nebo pánský národní běžecký dres jako dárek

Roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+ a dámský nebo pánský běžecký dres Ligy Běžce+ s čelenkou

Roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+ a multifunkční šátek (3 varianty) dle vašeho výběru jako dárek.

Roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+ a zimní, širokou čelenku (8 variant) dle vašeho výběru jako dárek.

Roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+ a dámský nebo pánský běžecký diář jako dárek.

Roční předplatné zahrnuje 10 tištěných časopisů Běžec+ a Magickou kartu výzvy Běžce+ nabitou množstvím dárků.

UKÁZKOVÉ ČÍSLO ČASOPISU BĚŽEC+

ARCHIV ČASOPISU BĚŽEC+

Main Menu