Výzva Běžce: Blondýny proti všem

Jsem blondýnka, nemůžu prý běhat rychle, protože bych doběhla rozum. Zároveň nemůžu běhat daleko, protože bych se prý ztratila. Kecy! Opak je pravdou. My, blondýny to brunetám, černovláskám a zrzkám nandáme, protože jsme lepší. A chlapi to ví. Ti náš tým podpoří. My totiž víme, že Klokánek je v krizi. Má hodně nakažených dětí a tet. Nemá roušky, nemá respirátory… ale hlavně nemá peníze, říkali to v televizi. Takže brunety, zrzky, černovlásky, my víme, proč běžíme a víme proč vyhrajeme! My běžíme pro Klokánka. Pro nemocné děti, pro nemocné tety, pro ochranné pomůcky a proti covidu. Za každý uběhnutý blond km totiž přispějeme korunu, na dobrou věc. A za co běžíte vy? Hm?!

Od kdy do kdy poběžíme?
Výzva trvá od čtvrtka 20.10. do pátku 30.10.2020. 

Cílem je vybrat finanční prostředky na ochraně pomůcky: respirátory, roušky, desinfekce a vše potřebné pro nemocné děti a tety v klokánku. Situace v klokánku je vážná:

Klokánek bojuje s covidem. „Tety pracují několik týdnů v kuse,“ říká předsedkyně Fondu ohrožených dětí
Za pandemie odložili děti do klokánků, teď o ně nestojí
Klokánek přijal nakažené děti, ředitelka je na JIP. Nedostali jsme roušky ani testy, říká ..

Vaši pomoc nechceme ZADARMO za zápisné 99 Kč získáš?
startovní číslo
, on-line diplom s celkovým přehledem dosažených kilometrů, časopis Běžec+. Zbytek jako tričko výzvy nebo medaile je jen na tobě. Koupí aspoň jedné další věci výrazně přispěješ na celkovou darovanou částku. Vyplácíme tolik korun, kolik uběhnete km. Za poslední 3 výzvy jsme darovali již 125tis Kč.


Štěpán Běžec

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.

Nezmeškejte další výzvu

Kontakt

  • podpora@vyzvabezce.cz

  • +420 777 646 808
  • Československé armády 820/35
    160 00 PRAHA 6

Často kladené otázky