Česko-slovenský běžecký s(o)uboj – #zacesko

29/4/2020 Vltava Run spolu se slovenským týmem Danube Runners připravili pro všechny běžce přátelský Česko-slovenský běžecký s(o)uboj, který odstartuje v pátek 8/5/2020. V tomto přáteláku bude třeba všech běžců, kteří chtějí hájit české nebo slovenské barvy. Každý kilometr, bez ohledu na tempo, bude v tomto s(o)uboji důležitý. Hlavní bude srdce!

Pravidla budou jednoduchá. Start souboje, a tudíž i možnost vyběhnout z jakéhokoliv místa našich dvou zemí, začne s úderem 4. hodiny 59. minuty, kdy na nejvýchodnějším cípu Slovenska vykoukne první sluneční paprsek. Naopak celá tahle výzva skončí o 20. hodině 42. minutě, kdy slunce zapadne v nejzápadnějším koutu České republiky. Mezitím bude pouze na běžcích, kolik kilometrů, bez ohledu na tempo, dokáží pro svou zemi naběhat. 

Veškeré kilometry budou běžci zapisovat na stránce www.battlerun.eu, kde najdou i další informace. My budeme celý den tento Česko-slovenský s(o)uboj sledovat nejen podle hashtagů, které jsme pro tuto příležitost vytvořili (#bezeckysouboj/bezeckysuboj; #zacesko/zaslovensko), ale právě i v rámci naběhaných kilometrů a budeme celý den všechny běžce podporovat, stejně jako to děláme na Vltava Run. Samotné výsledky vyhlásíme až večer po skončení s(o)uboje. 

V tomto s(o)uboji nejde v první řadě o ceny, ale o to spojit běžeckou komunitu obou zemí a ukázat, že běžecké srdce nic nezastaví. I tak jsme se ale rozhodli podpořit 6 běžců cenami od našich partnerů Top4Running.cz a Eleven Sportswear. 

Budeme tedy za Vltava Run i Danube Runners moc rádi, pokud nám pomůžete tento s(o)uboj sdílet a zkusíte tak zapojit co největší množství česko-slovenských běžců. 

Takže za jaký tým budete 8/5/2020 běhat? #zacesko nebo #zaslovensko? 

Kontakt: Veronika Preti, preti@vltavarun.cz, +420 775 994 445

Připojujeme se k této výzvě. Obleč svůj běžecký dres, čelenku nebo šátek, zapomeň na viry, zapomeň na starosti a tak jako já utíkej #zacesko. Poť se, drť km, nepociťuj bolest a překonej sebe. Překonej své limity. Běž za sebe, běž za svůj tým, běž #zacesko!!! Protože kdo neběží není čech! Kdo neběží, nemůže vyhrát ! A právě proto vyhrajeme, protože běžíme jsme Běžci+!!!

aktuality


Štěpán Běžec

Články označené tímto autorem jsme pro vás peložili a následně poupravili ze zahraničního zdroje. V pípadě, že u původního zdroje byl uveden zdroj, uvádíme ho na konci článku.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nezmeškejte další výzvu

Kontakt

  • podpora@vyzvabezce.cz

  • +420 777 646 808
  • Československé armády 820/35
    160 00 PRAHA 6

Často kladené otázky